جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

گرامی داشت هفته دفاع مقدس در مراکز کانون استان کردستان

  به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه های فرهنگی ،هنری و ادبی در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف انتقال ارزشهای هشت سال دفاع مقدس به کودکان و نوجوانان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، نمایشگاه هفته دفاع مقدس،در جلسه ی هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در فرمانداری مقرر گردید که کانون با همکاری ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان نمایشگاه عکس با موضوع"جنایات آمریکا در جنگ" را برپا نماید.

  در هفته دفاع مقدس با همکاری ناحیه ی مقاومت بسیج حوزه ی شهید سمیه دهگلان نمایشگاه عکس در سه بخش جنایات آمریکا در جنگ عراق علیه ایران- نقش ماهواره و شبکه های اجتماعی- تصاویری از 8 سال جنگ تحمیلی برپا گردید.

  در مراسم افتتاحیه ی نمایشگاه رئیس ناحیه ی مقاومت بسیج،بخشدار مرکزی،رییس اداره تبلیغات اسلامی و سایر مسئولین ادارات حضور داشتند.

  در ادامه ی مراسم افتتاحیه اعضا فعال بسیج در ایستگاه نقاشی با موضوع جنگ و عواقب روحی و روانی آن شرکت کردند.

  -مربیان مرکز فرهنگی هنری بیجار به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نهادینه کردن ارزشهای والای انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام و شهدای پاک دوران دفاع مقدس فعالیتهای فرهنگی و هنری و ادبی را برگزار کردند در این هفته فعالیتهایی همچون ، قصه گویی ، معرفی شخصیت شهدای دفاع مقدس در شهرستان بیجار ، شعر خوانی ، خواندن وصایای شهدای بیجار معرفی کتاب ، کارگاه ادبی و نقاشی با موضوع دفاع مقدس برگزار گردید و کودکان و نوجوانان اعضای کانون در این فعالیتها شرکت کرده و این هفته را گرامی داشتند

  - نقد و بررسی کتاب مثل چشمهای بابا در مرکز شماره دو سقز  به مناسبت (( هفته ی دفاع مقدس )) ،  کتاب مثل چشمهای بابا ، اثر راضیه دهقان سلماسی ، در نشستی  با حضور بیست نفر از اعضای نوجوان دختر کارگاه های ادبی مرکز شماره دو سقز نقد و بررسی شد .

  این کتاب روایت داستانی زندگی یک جانباز برای کودکان است که به شیوه ی سیال ذهن ، توانسته است یکی از آثار موفق در حوزه ی ادبیات دفاع مقدس باشد. مثل چشم های بابا ، روایت گر زندگی پدر و دختری ست که آرمان ها و اهداف جنگ را در بطن قصه ی خود به مخاطب می شناسانند


  این مطلب تا کنون 20 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 6 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : دفاع ,مقدس ,هفته ,کانون ,کتاب ,کودکان ,دفاع مقدس ,هفته دفاع ,مراسم افتتاحیه ,چشمهای بابا ,مرکز شماره ,
  گرامی داشت هفته دفاع مقدس در مراکز کانون استان کردستان

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر